Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Monter rusztowań, rusztowaniowiec POLSKA

data utworzenia: 2016-01-15

data wygaśnięcia: 2016-01-22

adres:Nowa 6

email:praca@sfspoland.pl

nr telefonu:

www:

miasto:Stara Iwiczna

treść ogłoszenia

&#8222SFS Poland&#8221 działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak Polska, Holandia, Belgia.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Miejsce pracy Opole, Kozienice
Ilość wakatów 20
Opis stanowiska
&#8226 montaż i demontaż rusztowań metalowych
Wymagania
&#8226 doświadczenie zawodowe min. 3 lata na obiektach przemysłowych (elektrowniach, rafineriach, stoczniach) lub / i fasadach
&#8226 uprawnienia montera rusztowań (Polska Książeczka Montażysty Rusztowań lub inne uprawnienia z krajów UE)
&#8226 umiejętność czytania rysunku technicznego
Mile widziane
&#8226 komplet własnych narzędzi
&#8226 prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
&#8226 ukończony kurs na wciągarki UDT II W (I W, I S lub II S)
&#8226 ukończony kurs pierwszej pomocy
Oferujemy
&#8226 stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
&#8226 polską umowę o pracę
&#8226 zakwaterowanie na koszt pracodawcy
&#8226 atrakcyjne zarobki
&#8226 możliwość współpracy przy zagranicznych projektach (Belgia, Holandia)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanami certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopiami szkoleń BHP, a także referencjami od poprzednich Pracodawców.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lub wyslij swoje CV na praca@sfspoland.pl

Podając w tytule Monter Rusztowań

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez &#8222SFS Poland&#8221 również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.