Aktualności - A może rejs na Bornholm?

A może rejs na Bornholm?

  Wypoczynek nad polskim morzem nie musi, a nawet nie powinien, wiązać się wyłącznie z przesiadywaniem na plaży, zwiedzaniem portowych miast czy pływaniem w pobliżu brzegu. Warto skorzystać z oferty, którą dają pobliskie Świnoujście bądź Kołobrzeska Żegluga Pasażerska.

Z obu wymienionych miast możecie popłynąć na Bornholm. Dzień lub kilka dni na duńskiej wyspie to atrakcja, która powinna każdemu przypaść do gustu. Podziwianie pięknych widoków z podkładu wodolotu lub katamaranu podczas rejsu to nie lada gratka. Na wyspie można wypoczywać na piaszczystych plażach, oglądać malownicze klify, czy zanurzyć się w głębiny, z których chętnie korzystają nurkowie. Bornholm to także wody atrakcyjne dla windsurwingowców i wędkarzy.

Podczas pobytu na wyspie przez kilka dni na pewno nikt nie będzie się nudzić. Rozrywki są tu dla każdego, np. Joboland wesołe miasteczko z aquaparkiem i zwierzyńcem, a także kolejka górska, tor przeszkód, pokazy sztuk magicznych i wiele innych atrakcji, którymi nie tylko dzieci będą zachwycone. Można też odwiedzić Park Motyli, czyli wielką cieplarnię z mnóstwem egzotycznych roślin, wśród których fruwają barwne motyle. Można też spróbować swoich sił na polu golfowym.

Warto skorzystać z oferty restauracji, które polecają regionalne dania, czyli ryby. A na deser można wybrać się na lody – także mające związek z tym niezwykłym miejscem, Krolle Bolle, które zostały stworzone na pamiątkę małego trolla, opiekuna i symbolu wyspy.

Pobyt na duńskiej wyspie to niepowtarzalne, piękne, zachwycające widoki i mnóstwo zabawy.


Fotografia: Wikipedia
Autor:
Radosław Drożdżewski (Zwiadowca21)
Creative CommonsUznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.