Świnoujście - Imprezy

Imprezy w Świnoujściu

Zakres cen: od 19.00 do 200.00 zł | Oceny 0,00/ 5 - 0 opinii

PROMENADA NADMORSKA

 ocena 0

0 oceniających

ul. Żeromskiego , 72-600, Świnoujście

PROMENADA nadmorska w Świnoujściu to przedwojenny bulwar graniczący z dzielnicą uzdrowiskową. Po zachodzie słońca, do późnej nocy cała Promenada zamienia się w wielki plac koncertowy i uliczny teatr. 
Wzdłuż promenady ciągną się dziesiątki punktów ze smacznym jedzeniem od najprostszych przekąsek, smażonych ryb do najwymyślniejszych dań egzotycznych i nadmorskich kuchni. 
Kawiarnie, bary, ogródki są otwarte dla wczasowiczów bardzo długo.

MIEJSKI DOM KULTURY

 ocena 0

0 oceniających

www.mdk.swinoujscie.pl 

ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600, Świnoujście

Tel: 91 321 59 49

Miejski Dom Kultury w Świnoujściu jest organizatorem koncertów, recitali, spektakli teatralnych, warsztatów szkolnych, spektakli autorskich, konkursów, wystaw, przeglądów o zasięgu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim. MDK to miejsce, gdzie ludzie tworzą sztukę, realizują projekty, tworzą więzi, rozwijają zainteresowania, inspirują do kreatywnej postawy wobec życia i samego siebie. Miejski Dom Kultury jest doskonałym miejscem rozrywki. 

Bar PIWNICA

 ocena 0

0 oceniających

www.piwnica.swinoujscie.pl 

ul. Mazowiecka 72b, 72-600, Świnoujście

Tel: 91 321 90 27

 Bar "Piwnica" jest to połączenie małej kuchni, drink baru i klubu. Lokal pozwoli Państwu przeniśc się w specyficzny 'ciemny' klimat, gdzie poczujecie smak kolorowych drinkow i wspaniałej zabawy, która może zawrócic w Państwa głowach. Wraz z muzyką lat 70,80 i 90 graną przez Dj'a lokalu wpadną Państwo w wir niezapomnianej nocy. Bar "Piwnica" jest to miejsce na relaks i integrację. 

Bowling Club AMNEZJA

 ocena 0

0 oceniających

www.kregielnia-amnezja.pl 

ul. Wojska Polskiego 1/19, 72-600, Świnoujście

Tel: 888 840 803

czynne: CAŁY ROK

"Amnezja" Bowling Club jest to miejsce do którego mozna przyjś z rodziną czy przyjaciółmi i zagrac w kręgle lub po porstu dobrze bawic się w gronie znajomych. Lokal ciągle dąży do ulepszenia standardów zapewniając swoim licznym gościom miejsca parkingowe, palarnię czy też dbając o przyjazną atmosferę. Dopełnieniem całości są stoły do bilarda, rzutki oraz muzyka-mieszanka największych przebojów, której oczywiście nie może zabraknąc. Kręgielnia "Amnezja" kieruje swoją ofertę do szerokiej grupy odbiorcow: dzieci, młodzieży, dorosłych, do ludzi lubiacych zarówno posiedzie jak i spędzic aktywnie wypoczynek. Mieszanka muzyczna, wystrój oraz umiejscowienie nadaje lokalowi niepowtarzalny klimat. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie w tym miejscu coś dla siebie.