wróć do listy obiektów »

MIEJSKI DOM KULTURY - Świnoujście

Jesteś zalogowanyX

 

Dziękujemy za dodanie opinii!

Zachęcamy do oceny innych obiektów, restauracji, klubów oraz atrakcji turystycznych

Zamknij

Jesteś zalogowanyX

 

Dziękujemy za dodanie opinii!

Jeœli masz ochotę dodaj kolejne opinie o jedzeniu, noclegach, atrakcjach...

A teraz dajemy Ci kartę rabatowš Fresh Zone, dzieki której uzyskasz zniżki na atrakcje turystyczne !

kliknij w obrazek, aby pobrać e-kartę w PDF

 

Zamknij

Dodaj opinię o obiekcieX

Oceń standard lokalu według kryteriów

(zaznacz tylko te kryteria, które dortyczą tego obiektu)

Napisz rezencję o obiekcie:

dodaj opinię

Komu polecasz ten obiekt?

Aby dodać opinię, zaloguj się:X

MIEJSKI DOM KULTURY

 ocena 0

0 oceniających

www.mdk.swinoujscie.pl 

ul. Wojska Polskiego 1/1; Świnoujście 72-600

Tel: 91 321 59 49

Opis:

W Miejskim Domu Kultury pracuje kompetentna kadra instruktorska oraz specjaliści różnych dziedzin. Działają liczne zespoły, sekcje i koła zainteresowań.

W Studium Piosenki uczą się, z dużymi sukcesami młodzi wokaliści, w zespołach tanecznych dzieci i młodzież poznają tajniki tańca nowoczesnego, uzdolnieni plastycznie mają do dyspozycji dwie pracownie. Miłośnicy muzyki uczą się gry na instrumentach, tworząc młodzieżowe zespoły muzyczne. Działają chóry, zarówno młodzieżowe jak i osób złotego wieku. Ośrodek Działań Teatralnych, Koło Filmowe i Fotograficzne oraz Koło Grafiki Komputerowej skupiają utalentowaną młodzież o dużych aspiracjach artystycznych. Natomiast Akademia Malucha pracuje z najmłodszymi dziećmi tworząc warunki do ich twórczej ekspresji.

Ogromną popularnością cieszy się prowadzony przez MDK Uniwersytet Trzeciego Wieku. Seniorzy działają w 18 kołach zainteresowań, m.in.: uczestniczą w wykładach tematycznych, śpiewają, tańczą, uczą się języków obcych, obsługi komputera, prowadzenia zdrowego trybu życia oraz pięknie malują. W stałych formach działalności uczestniczy ponad 1000 osób!

Galeria „Art” jest miejscem prezentacji profesjonalnej i amatorskiej twórczości plastycznej, organizatorem plenerów malarskich oraz prowadzi sprzedaż dzieł sztuki plastycznej i użytkowej.

MDK zarządza miejską infrastrukturą kultury, rozbudowuje i unowocześnia jej bazę oraz wykorzystuje nowe technologie do promocji kultury w mieście.

Miejski Dom Kultury jest organizatorem koncertów, recitali, spektakli teatralnych, warsztatów szkolnych, spektakli autorskich, konkursów, wystaw, przeglądów o zasięgu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim. MDK organizuje lub jest ważnym partnerem w wielu wydarzeniach, w tym: festiwalach, imprezach artystyczno-rozrywkowych, sportowych, masowych, zleconych. Jest współorganizatorem przedsięwzięć o charakterze oświatowym i charytatywnym. Jest ważnym elementem promocji miasta w regionie i na terenie całego kraju. 

 

Lokalizacja obiektu

 

Średnia ocena 

0 / 5

dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię o tym obiekcie!

Średnie oceny obiektu

Standard obiektu:

jedzenie / napoje

wystrój

obsługa

jakość do ceny

Opinie gości

Ta reklama została wyświetlona: 5937 razy

wróć do listy obiektów »
obiekt,MIEJSKI DOM KULTURY,43d322f0,340.html,f:,g:,